Koronka do Miłosierdzia Bożego została zmieniona! – Halina Łabądź

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Bardzo ważna wiadomość, dla wszystkich, którzy chcą poznać prawdę! Dla mnie jest ona szczególnie radosna!
Ks. Piotr Natanek proponuje dla tych, którzy prawdziwie kochają Pana Jezusa, aby Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiali: Dla Jezusa Bolesnej Męki…
Ks. Natanek odkrył, że wszędzie gdzie się tylko dało masoneria kościelna pousuwała Imię ,,Jezus”,wprowadzając zaimki Ty, On, Jego itp. Zrobiono z Boga zaimek.
Na obrazkach przedwojennych i powojennych z Wilna w umieszczonej tam Koronce do Bożego Miłosierdzia podane jest:,, Dla Jezusa Bolesnej Męki”…, tak samo prawidłowy tekst Koronki umieszczony jest w pierwszym wydaniu Dzienniczka s. Faustyny.
Jeśli ktoś ma to pierwsze wydanie Dzienniczka to posiada skarb. Ks Piotr prosi osoby, które maja takie Dzienniczki o skserowanie, zbindowanie i przesłanie Księdzu na adres Grzechyni.
Ks. Piotr przyznaje się, że bardzo to Księdza irytowało i zastanawiał się, dlaczego ,,Jego”, zamiast ,,Jezusa”?
Ja osobiście przyznam się, że tak odmawiam Koronkę do Miłosierdzia Bożego, już od kilku lat. Dowiedziałam się o tym od znajomej, której ktoś z krewnych miał I wydanie Dzienniczka.
Nie używam, żadnych zaimków odnośnie Boga. Gdy modlę się z modlitewnika wszystkie zaimki zastępuję albo Imieniem Jezus, albo Matki Bożej w zależności Kogo, dana modlitwa dotyczy.
Szatan boi się Imienia Jezus, bo jest przepowiedziane w Piśmie Świętym, że na Imię Jezus, zegnie się każde kolano istot Niebieskich, Ziemskich i podziemnych.(Flp 2,10.)I on sam i wszystkie demony nawet nie chcąc, będą musieli oddać Jezusowi pokłon i dlatego wszędzie gdzie się tylko da, usuwa Te Święte Imię Jezus.
Dam jeszcze świadectwo mojej koleżanki Mirosławy, która modli się z ks. Gardą na Placu Bankowym, gdzie urzęduje prezydent Warszawy Trzaskowski. Gdy raz odmawiali Koronkę do Miłosierdzia Bożego ,,Dla Jego Bolesnej Męki”, podszedł do nich jakiś mężczyzna i zaczął, kpić – dla czyjej męki? dla czyjej męki? tyle już tych mąk było?- i tak przez cały czas odmawiania Koronki żartował sobie ,,dla czyjej męki”?
Kilka lat temu gdy jechałam z pielgrzymką do Kalisza w autokarze była odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego i trzy osoby, których nie znałam odmówiły przez mikrofon,,Dla Jezusa Bolesnej Męki…”. Było to dla mnie niesamowite świadectwo i utwierdziło mnie w przekonaniu, że tak należy się modlić. Gdy miałam sposobność zapytałam się gdzie dowiedziały się o tym prawidłowym odmawianiu Koronki? Odpowiedziały, że prowadzą jakąś wspólnotę modlitewną i jednej z osób objawił się Pan Jezus i polecił tak odmawiać tę Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
Wiele osób już odkryło oszustwo i modlą się nie używając zaimków tylko Imię Jezusa.

W zeszłym roku mieliśmy pielgrzymkę do Grzechyni. W autokarze jedna z osób zaczęła
prawidłowo odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego – Dla Jezusa Bolesnej Męki… -, to tak została zaatakowana przez szatana, że nie mogła skończyć… Bardzo to przykre i wstyd się przyznać, ale to same Rycerki Chrystusa Króla wrzeszczały, że tak nie wolno się modlić, jakby je Imię Jezus parzyło, albo drażniło ich uszy.
Zobaczymy czy teraz, jak dowiedzą się, że Ks.Piotr Natanek tak się będzie modlił i zaprasza wszystkich do takiej modlitwy to też zaatakują Księdza? Czy otworzą im się oczy i serca i z pokorą przyznają się do błędu oraz przeproszą Pana Jezusa i wszystkich na których wrzeszczały i przeszkadzały w Modlitwie.
Bardzo wszystkich serdecznie zapraszam do prawidłowego odmawiania tej dającej wiele Łask Koronki do Miłosierdzia Bożego, podyktowanej s. Faustynie przez Samego Jezusa. Przekazujmy to dalej, żeby cały Świat się o tym kłamstwie szatana dowiedział, bo kłamstwo ma krótkie nogi, a prawda jak oliwa zawsze na wierzch wypływa.
Poniżej zamieszczam Link z kazania Ks. Piotra Natanka w którym porusza ten temat od 6:25 minuty.

13 thoughts on “Koronka do Miłosierdzia Bożego została zmieniona! – Halina Łabądź

 1. Myślę, że Ks Natanek w sprawie Koronki został wpuszczony przez jakiegoś doradcę w MALINY.
  Mija już 11 miesięcy od edycji tego niusa ale nikt nie jest w stanie tego udowodnić do dziś za pomocą edycji krytycznej Dzienniczka, o której Ks Natanek wspomina w tym filmiku , ani w żaden inny sposób tzn pokazując pierwsze wydania Koronki z inicjatywy Ks Sopoćko.

 2. REWELACJA ogłoszona przez Księdza Natanka ws Koronki wywołała duże zainteresowanie i oburzenie śród katolików w Polsce.
  Być może będzie to bardzo korzystne dla wszystkich, ponieważ wierni sięgną po Dzienniczki, zajrzą do materiałów archiwalnych, do kopii Dzienniczka( Łagiewniki, Płock) oraz do opracowań a szczególnie referatu z roku 1981 Księdza Różyckiego jak odmawiać Koronkę. Napisał on to na podstawie kolejnych objawień zawartych w Dzienniczku.
  Cytuję fragment ze strony 15:
  „Wypływa stąd po pierwsze:że żaden akt zewnętrzny Nabożeństwa nie powoduje skutków przyrzeczonych przez Jezusa, jak tylko wtedy gdy wyraża ufność i z ufnością jest wykonywany. Zatem, jeśli ktoś na przykład odmawia Koronkę do Miłosierdzia Bożego a nie ma równocześnie ufności, nie otrzyma w zamian nic z tego, co Jezus do ufnego odmawiania Koronki przywiązał”
  Także jeśli nie zostanie spełniony warunek UFNOŚCI przez odmawiającego to nawet 24 godziny klepania tej modlitwy nic nie da.
  Ten referat został wydany drukiem w 1984 r przez dwa inne wydawnictwa i różni się kolorem okładki :zielona i biała.
  Szczególnie polecam z okładką zieloną, ponieważ zawiera dodatkowo oświadczenie Ks profesora Ignacego Różyckiego, gdzie przyznaje się, że za nim nie poznał pism S. Faustyny był sceptykiem, ponieważ wprowadzony był w błąd przez osoby „poinformowane”, że S. Faustyna była chora psychicznie.
  W wydaniu z okładką białą nie ma tego oświadczenia.
  Tytuł tej publikacji „Miłosierdzie Boże zasadnicze rysy nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego”
  https://allegro.pl/oferta/milosierdzie-boze-rozycki-9105974752

 3. J 14,1-12
  „Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.”
  W takim razie słowa Koronki „Ojcze Przedwieczny ofiaruje Ci …”są niemożliwe do spełnienia. Chyba, że ta modlitwa jest wykonywana razem z Jezusem Miłosiernym. Dlatego w powtarzających się objawieniach w Dzienniczku Pan Jezus wielokrotnie mówi o UFNOŚCI jako kluczu do łaski.
  Ksiądz profesor Różycki nie mógł wtedy podać tego tak jak „krowie na rowie” bo by go spalili na stosie. Jednak zadziwiające jest że minęło od tego referatu 39 lat i za miast zrozumienia, kapłani poszukują magiczności w słowach koronki.

 4. Koronka do Miłosierdzia Bożego ma strukturę Mszy świętej.
  Brakuje w niej tylko konsekracji, który to akt jest zarezerwowany TYLKO i WYŁĄCZNIE dla kapłanów. W modlitwie Anioła z Fatimy mamy do czynienia z OFIAROWANIEM Hostii z tabernakulów świata, więc już po dokonanej konsekracji.
  Według analiz Ks Różyckiego w Dzienniczku, cytuję:”…Jezus nie tylko 34 razy nawołuje do ufności , ale 9 razy mówi o niej, jako warunku koniecznym do spełnienia dobrodziejstw, płynących z Nabożeństwa:”łaski z Mojego Miłosierdzia czerpie się jednym naczyniem, a nim jest ufność” ”
  Z tego wynika że brakująca konsekracja dokona się za sprawą Jezusa, gdy odmawiający będzie odmawiał Koronkę z zaufaniem czyli WIARĄ.

 5. Żeby zrozumieć jakie miejsce w kulcie Miłosierdzia Bożego ma Ksiądz Sopoćko należy przeczytać punkt 344 Dzienniczka, gdzie jest o nim proroctwo: „U stóp Pana Jezusa widziałam swego spowiednika, a za nim wielka liczba duchownych najwyższych, których stroje nigdy nie widziałam, tylko w widzeniu. a za nim różne stany duchowne; dalej widziałam wielkie tłumy ludzi, których okiem ogarnąć nie mogłam. Widziałam z Hostii wychodzące te dwa promienie, jakie są na tym obrazie, które się ściśle złączyły ze sobą ale nie pomieszały i przeszły do rąk mojego spowiednika, a później do rąk tych duchownych i z ich rąk przeszły do ludzi i wróciły do Hostii…”
  Łaska Miłosierdzia przechodzi do świata wyłącznie przez ręce Ks Sopoćko. Można to interpretować tez tak, że na obrazie wileńskim dłonie zbawiciela są zapożyczone od księdza ponieważ pozował do tego obrazu . Promienie są złączone, więc to na pewno obraz wg Siostry Faustyny.
  W widzeniu tym Siostra Faustyna rozpoznaje tylko Ks Sopoćko ze znanych jej osób.
  Nie wspomina np o drugim spowiedniku, który był autorem pomysłu na obraz A. Hyły, gdzie promienie nie są złączone jak w opisie z widzenia.

 6. Jaka to różnica, czy te promienie są razem złączone, czy pokazane jako osobne ?????
  „Jeden z żołnierzy włócznią otworzył bok jego,
  a natychmiast wypłynęła krew i woda” (J. 19, 34)”
  Był to jeden strumień a dwie INNE substancje. Obraz wileński jak i wizja z p 344 jest zgodna z tym opisem z Ewangelii.
  Modlitwa:”O Krwi i Wodo” już w samym Dzienniczku z wydania krytycznego(pierwszego) ma różne brzmienie(Dz 88; 187; 309; 813)
  Do odmawiania Koronki została wersja ujednolicona i brzmi:
  „O Krwi i Wodo, któraś wypłynęła z Najświętszego Serca Jezusowego jako zdrój Miłosierdzia dla nas – ufam Tobie.”
  Jednak zachował się list S. Faustyny do Ks Sopoćko, gdzie na jego prośbę przepisuje z rękopisu Dzienniczka tę modlitwę i Koronkę.
  Znaleźć to można w książce s.Beaty Piekut „Listy świętej Siostry Faustyny” na stronie 60.
  Cyt:
  „O Krwi i Wodo,która wytrysłaś wówczas z NAJSŁODSZEGO Serca Jezusowego, jako zdrój miłosierdzia dla nas, ufam Tobie”
  Trudno nie wierzyć s Beacie Piekut, gdyż to ona miała dostęp do wszystkiego co w Łagiewnikach pozostało po S Faustynie przez pół wieku, a więc i do wspomnianych listów i rękopisu.
  Prawdopodobnie w oryginale jest użyte słowo NAÓWCZAS ale zostało zastąpione przez s. Piekut słowem WÓWCZAS.
  Czyli w rękopisie jest prawdopodobnie tak:
  „O Krwi i Wodo, która wytrysłaś NAÓWCZAS z NAJSŁODSZEGO Serca Jezusowego, jako zdrój miłosierdzia dla nas, ufam Tobie” .

 7. Praca o Andrasza wraz z malarzem A Hyłą nad obrazem Jezusa Miłosiernego w 1942 r w Łagiewnikach jest na pozór podobna do tej, która się dokonała w Wilnie w 1934 r, gdzie malował profesor Kazimirowski pod dokładne wskazówki S Faustyny, a spowiednik/ksiądz Sopoćko czuwał tylko nad logistyką projektu.
  Siostra Faustyna nie żyła już od czterech lat więc musiała wystarczyć kopia obrazu wileńskiego jak i fragmenty z Dzienniczka dotyczące obrazu.
  Po mimo tych pomocy o. Andrasz zmienił koncepcję przedstawienia postaci Zbawiciela.
  Dobrze byłoby zapytać DLACZEGO ? Czy A. Hyła był kiepskim malarzyną, który nie potrafiłby poradzić sobie ze zrobieniem kopii, a o Andrasz nie rozumiał nakazu Jezusa wypowiedziane do S Faustyny jak ma być namalowany Jego wizerunek ?????
  Absolutnie NIE, ponieważ A. Hyła był uczniem Malczewskiego wybitnego polskiego malarza symbolisty. Zaś o.Andrasz, to równocześnie tłumacz z francuskiego i podam tytuł poważnej publikacji, którą przełożył na język polski „Modlitwa myślna” Obaj więc byli ludźmi znającymi się na szczegółach i precyzyjności w przekazie.
  W obrazie wileńskim promienie są złączone i mają kolor czerwony i BLADY.
  Kolor blady oznacza ŚWIATŁO czyli Ducha Świętego.
  Na obrazie z Łagiewnik promienie są ukazane jako oddzielne i mają kolor czerwony i BIAŁY, czyli wpisują się w barwy narodowe.
  Nie podejrzewam malarza Hyły o pomyłkę czy nieumiejętność. Uczył się przecież u Malczewskiego, czołowej postaci Młodej Polski, którego większa część twórczości malarskiej, to temat mesjanizmu polskiego.
  O.Józef Andrasz wydał w 1948 książeczkę „Miłosierdzie Boże…ufamy Tobie!”
  Słowa koronki na str 45 są tam tak podane:
  „Ojcze przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew i Duszę najmilszego Syna Twojego a Pana naszego, Jezusa Chrystusa, za grzechy nasze i świata całego – Dla Jego bolesnej Męki miej miłosierdzie dla nas i całego świata”
  W wydaniu drugim błąd nie został skorygowany.
  Ksiądz Natanek miał nosa, że jest coś NIEHALLO, ale pomylił się co do miejsca gdzie to jest.
  Pozdrawiam.

 8. Z biografii Księdza Sopoćko wynika, że w 1939 sprowadził do Wilna znaczną ilość obrazków Bożego Miłosierdzia oraz książeczek Chrystus Król Miłosierdzia ale gdy ten zapas szybko się wyczerpał, postanowił uzyskać zgodę kurii wileńskiej na dodruk. Zgodę uzyskał ale ówczesny cenzor Ks Leon Zebrowski dokonał w tekście modlitw z wydania krakowskiego szeregu zmian stylistycznych. Tak więc w 1940r ukazało się nakładem wileńskie wydanie modlitw do Miłosierdzia Bożego. Ksiądz Sopoćko był przeciwny, ale poddał się posłuszeństwu zwierzchników.
  Nigdy nie spotkałem się z tym wydaniem, więc nie wiem jakie zmiany zawierało, ale być może, że w Koronce było wtedy „dla bolesnej męki Jezusa Chrystusa, miej miłosierdzie dla nas i świata całego”
  Ksiądz Sopoćko uzyskał wtedy zapewnienie od kurii wileńskiej , że następne wydanie będzie takie jak w wydaniu krakowskim.
  Drugim „dowodem ” na sfałszowanie koronki podnoszonym przez zwolenników tej tezy jest wydanie koronki w USA po angielsku w 1944 r :https://www.thedivinemercy.org/videos/corona-mercy
  Oba tzw DOWODY to samowolka i ignorancja tych duchownych wyższego szczebla, którzy dopuścili się do takich korekt w kulcie Miłosierdzia Bożego.
  O obrazie z Łagiewnik(A. Hyły) Ks Sopoćko dowiedział się dopiero w 1947r całkowicie przypadkiem w Warszawie, wiec wsiadł w pociąg do Krakowa, by spotkać się z malarzem. Uzyskał tylko to, co dziś określa się słowami: „bujaj się proszę księdza”

 9. Dzienniczek siostry Faustyny jest CEGŁĄ o tak pobożnej treści, że potencjalny śmiałek jego przeczytania zasypia na tej samej kartce, co ją zaczął czytać.Przypomina to sytuację z Ogrójca, gdzie modlący się Zbawiciel pocił się krwawym potem a apostołowie spali w najlepsze. Inni bardziej wytrwali czytają po kawałku przez dłuuugi czas, ale im większość umyka, gdy zakończą całość.
  Dopiero studiowanie METODYCZNE Dzienniczka daje efekty w zrozumieniu jego zawartości. Dzienniczek jest SZKOŁĄ MODLITWY, w której wykładowcą jest Jezus Chrystus. Koronka ma być wykonana z ZAUFANIEM.Jezus Miłosierny nie wspomina o potrzebie medytacji, rozważania czy modlitwy myślnej po między częściami. Modlący się w nabożeństwie do Niego ma wypowiadać modlitwę i posiadać równocześnie zaufanie. Te ZAUFANIE jest kluczem do głębin mistycznych, bo im większe zaufanie tym łaska bardziej niezmierzona. No i odwrotnie – bez zaufania trud modlitwy pozostaje daremny.Wielu ludzi jest poranionych emocjonalnie, czyli ma blokadę emocjonalną zwaną często zablokowanymi emocjami. Emocje zaufania jednak łatwo jest osiągać i je powiększać. Odbudowana emocja zaufania wyprowadza całą duszę z wewnętrznego więzienia do ponownego narodzenia się.Bez odmawianej z UFNOŚCIĄ Koronki i spełnieniem warunku dobrych uczynków nie będzie żadnej ISKRY. Oczekiwana iskra to Duch Święty, który będzie emanował z ludzi wypełniających wolę Jezusa Chrystusa.Pozdrawiam.

 10. Piekło podobno jest puste, bo Bóg jest miłosierny, więc róbta co chceta, gdyż wszyscy będą zbawieni. Z taką narrację możemy się spotkać od dawna nawet w samym Kościele i dlatego dążeniem tego środowiska wewnątrz Kościoła jest powołanie jednej światowej religii, poprzez wprowadzanie zmian w nauczaniu i przez ekumenizm.
  A co na to Dzienniczek ?????
  Siostra Faustyna wielokrotnie potwierdza na jego stronach istnienie piekła i opisuje kilkakrotnie jej wysłanników. Zaś Zbawiciel powołuje ją na sekretarkę swojego miłosierdzia w czasie za jej życia i po śmierci(Dz.1605) Zaś w słowach Jezusa skierowanych do S Faustyny: „Nie znajdzie ludzkość uspokojenia, dopokąd się nie zwróci z ufnością do Miłosierdzia Mojego”(Dz 300) jasno wynika, że MIŁOSIERDZIE jest Jego własnością i to ono decyduje o ludzkości w życiu doczesnym i po śmierci.
  Chcąc być beneficjentem programu miłosierdzia opisanego w Dzienniczku, trzeba wypełniać jego warunki.
  Róbta co chceta i ekumenizm nie spełniają kryteriów Miłosierdzia Bożego, opisanego w Dzienniczku S Faustyny.
  CDN

 11. Jednym z pierwszych teologów, który zainteresował się Miłosierdziem Bożym na skutek publikacji Ks Sopoćko był o.Jacek Woroniecki.
  W swojej książce „Tajemnica Miłosierdzia Bożego” wydanej w 1945 r na stronie 154 wypowiada się, że różne religie mają inny stosunek do miłosierdzia a nawet może nie być dla niego w niej miejsca, jak to jest w czystym buddyzmie i braminizmie.Cytuję:”ustrój kastowy Indyj jest najdalej idącym zaprzeczeniem miłosierdzia między ludźmi”.
  A jak to jest w prawosławiu, protestantyzmie, islamie i judaizmie ?
  W Dzienniczku odnajdujemy słowa Pana Jezusa do S Faustyny mówiące o Miłosierdziu Bożym tak:
  1. Nieskończoność Bożego Miłosierdzia.
  2. Posłannictwo S Faustyny.
  3. Wskazania dotyczące czci w kulcie Miłosierdzia:
  a) Obrazu Miłosierdzia Bożego
  b) Święta Bożego Miłosierdzia
  c) Uczczenia momentu śmierci Chrystusa na krzyżu
  d) Sakramentu Eucharystii i pokuty
  e) Koronki do Miłosierdzia Bożego
  Czy więc islamiści wraz z judaistami są gotowi na odmawianie KORONKI ????? a protestanci zaakceptują wszystkie punkty uwypuklone w Dzienniczku przez Zbawiciela ?
  O czym mówi Koronka do Miłosierdzia Bożego ?????
  O tym, że Bóg Przedwieczny „jako okup” wybiera tylko i wyłącznie ofiarę Jego Syna Jezusa Chrystusa, co jednoznacznie zamyka możliwość różnorodności religijnej nie spełniającej tej OFIARY.
  Oznacza to jednoznacznie, że muszą najpierw porzucić swoje religie.
  CDN

Leave a Reply

%d bloggers like this: