Łucznik Izydor


Szef honorowy portalu Isidorium. Kontakt: blog.lucznika.izydora@gmail.com.

Norbert Sylwester Izydor Polak


Norbert Sylwester Izydor Polak: redaktor naczelny portalu Isidorium, współpracownik Niedzieli Małopolskiej, publicysta, poeta, szef Ligi Isidorium.

Karol Dzięglewski


Współprowadzący podstronę Adhuc confitebor illi, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, współpracownik Łucznik News.

Michał Brydziński


Informatyk odpowiedzialny za motyw i działanie strony. Twórca bloga Scriptura et Traditio.

Hubert Grzywa


Szef Krucjaty Huberta na Telegramie, kilkunastoletni krzyżowiec internetu.

Katarzyna Uroda


Wolontariuszka Fundacji Pro-prawo do życia, ekspert ds. pro-life Radia Chrystusa Króla z Chicago.

Michał Barczak


Utalentowany retor, współpracownik Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, znawca teologii, filozofii, historii, literatury; poeta i kompozytor.

Grzegorz Ziobro


Prowadzący Wspólnotę Dzieci Bożych, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, katecheta, lektor, prowadzący kanał Apostoł Końca Czasów na YouTube.
25 października, 2020

„Już sama czysta myśl jest zaczątkiem słowa prawdy, a ono początkiem wypełniającego się czynu, o ile jest to zgodne z Wolą Bożą” – Norbert Sylwester Izydor Polak

Kto będzie całował krzyż, brał wodę święconą i nie będzie przyjmował Komunii Świętej na rękę i na stojąco, ma się za to wyspowiadać! – Ewa Łapińska

2 min read
W Brukseli pewien kapłan zakleił krzyż i wodę święconą przy wejściu do kaplicy z obawy o zarażanie się koronawirusem oraz wprowadził przymusową Komunię Świętą na rękę i na stojąco.

W Brukseli pewien kapłan zakleił krzyż i wodę święconą przy wejściu do kaplicy z obawy o zarażanie się koronawirusem oraz wprowadził przymusową Komunię Świętą na rękę i na stojąco.

Niektórzy świadomi profanacji Jezusa boleją i przyjmują duchowo jako posłuszeństwo Bogu a nie ludziom. Ksiądz ów zarządził tak powołując się na dyrektywy hierarchii episkopatu Belgii, ulegając im i nakazując spowiedź tym, którzy będą mu przeciwni. Przeszedł test wiary w realną obecność Jezusa, który jest Jedynym Lekarstwem na całe zło wszechobecne.

🙏

Módlmy się za kapłanów. Bądźmy bardziej posłuszni Bogu a nie ludziom! Na imię Jezus zegnie się każde kolano istot ziemskich, niebieskich i podziemnych! Godnie, na klęcząco i na język przyjmujmy Pana Jezusa Króla i nie ulegajmy pokusie modernizmu, który wykorzystuje tę sytuację. Nie chcą Korony dla Jezusa, to mają koronę z wirusa, by depopulować i deprawować ludzkość.

Komentarz Łucznika Izydora: Tytuł artykułu niezwykle przenikliwie oddaje to, co przynosi realne wcielanie się w życie apokaliptycznej wizji. W samym Kościele wierni Prawdzie są prześladowani. Za dążenie do Świętości, a nie do ludzkich, ,,humanitarnych” rozwiązań… Sprawiedliwi doznają ucisku, a naszą Świętą Matkę Kościół Katolicki przenikają sieci przewrotnego świata który wmawia nam, iż trzeba wyzbyć się wiary w Jedynego Zbawiciela, by zostać przy życiu. Jakież to jednak życie, gdzie nie możemy ujrzeć Najdroższych Ran Chrystusa, w których nasze wybawienie i Zbawienie?

Leave a Reply