Łucznik Izydor


Szef honorowy portalu Isidorium. Kontakt: blog.lucznika.izydora@gmail.com.

Norbert Sylwester Izydor Polak


Norbert Sylwester Izydor Polak: redaktor naczelny portalu Isidorium, współpracownik Niedzieli Małopolskiej, publicysta, poeta, szef Ligi Isidorium.

Karol Dzięglewski


Współprowadzący podstronę Adhuc confitebor illi, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, współpracownik Łucznik News.

Michał Brydziński


Informatyk odpowiedzialny za motyw i działanie strony. Twórca bloga Scriptura et Traditio.

Hubert Grzywa


Szef Krucjaty Huberta na Telegramie, kilkunastoletni krzyżowiec internetu.

Katarzyna Uroda


Wolontariuszka Fundacji Pro-prawo do życia, ekspert ds. pro-life Radia Chrystusa Króla z Chicago.

Michał Barczak


Utalentowany retor, współpracownik Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, znawca teologii, filozofii, historii, literatury; poeta i kompozytor.

Grzegorz Ziobro


Prowadzący Wspólnotę Dzieci Bożych, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, katecheta, lektor, prowadzący kanał Apostoł Końca Czasów na YouTube.
21 października, 2020

„Już sama czysta myśl jest zaczątkiem słowa prawdy, a ono początkiem wypełniającego się czynu, o ile jest to zgodne z Wolą Bożą” – Norbert Sylwester Izydor Polak

Uwolnić obraz Jezusa Chrystusa Króla Polski – doktor Zygmunt Hazuka

2 min read
Ojcowie Paulini – Jasna Góra Apeluję po raz kolejny. Uwolnijcie obraz Jezusa Chrystusa Króla Polski, przetrzymywany, uwięziony w podziemiach Klasztoru, będący darem Polonii amerykańskiej.

     Ojcowie Paulini – Jasna Góra
Apeluję po raz kolejny. Uwolnijcie obraz Jezusa Chrystusa Króla Polski, przetrzymywany, uwięziony w podziemiach Klasztoru, będący darem Polonii amerykańskiej. Miejcie wzgląd na Waszych Braci w wierze, Prymasa Edmunda Dalbora, biskupów i Prymasa Tysiąclecia, którzy wspólnie trzykrotnie dokonali Intronizacji Jezusa Chrystusa Na Króla Polski bez udziału władz świeckich. W 1920 roku Prymas Polski Edmund Dalbor na Jasnej Górze w Częstochowie po raz pierwszy dokonał tego aktu. Rok póżniej w 1921 roku akt ten odnowiono w Krakowie w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa z udziałem całego Episkopatu Polski. tj. 150 biskupów i 100 tysięcy wiernych.Trzeci raz uznania Jezusa Chrystusa Królem Polski dokonał Prymas Tysiąclecia kard. Stefan Wyszyński w 1951 roku. Powiedział wówczas tak: ” Przyrzekamy uczynić wszystko, co leży w naszej mocy, aby Polska była rzeczywistym Twoim i Twojego Syna, poddanym  całkowicie pod Twoje panowanie w życiu naszym osobistym, rodzinnym, narodowym i społecznym. Przyrzekamy Ci umacniać w rodzinach Królowanie Syna Twojego Jezusa Chrystusa.”  Odmowa uznania Jezusa za Króla równa się odrzuceniu człowieka przez Boga. Wymagane jest bezwzględne posłuszeństwo względem Jezusa. Intronizacja to ślub, przyrzeczenie, przez które dajemy Bogu prawo do swego życia. Duch panuje nad materią. Panowanie Jezusa Przenika całą rzeczywistość człowieka osobową, społeczną, gospodarczą i polityczną. Czas najwyższy, aby obraz Jezusa Chrystusa Króla Polski znalazł godne miejsce w klasztorze na Jasnej Górze. Z poszanowaniem dr Zygmunt Hazuka.

Leave a Reply