Łucznik Izydor


Szef honorowy portalu Isidorium. Kontakt: blog.lucznika.izydora@gmail.com.

Norbert Sylwester Izydor Polak


Norbert Sylwester Izydor Polak: redaktor naczelny portalu Isidorium, współpracownik Niedzieli Małopolskiej, publicysta, poeta, szef Ligi Isidorium.

Karol Dzięglewski


Współprowadzący podstronę Adhuc confitebor illi, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, współpracownik Łucznik News.

Michał Brydziński


Informatyk odpowiedzialny za motyw i działanie strony. Twórca bloga Scriptura et Traditio.

Hubert Grzywa


Szef Krucjaty Huberta na Telegramie, kilkunastoletni krzyżowiec internetu.

Katarzyna Uroda


Wolontariuszka Fundacji Pro-prawo do życia, ekspert ds. pro-life Radia Chrystusa Króla z Chicago.

Michał Barczak


Utalentowany retor, współpracownik Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, znawca teologii, filozofii, historii, literatury; poeta i kompozytor.

Grzegorz Ziobro


Prowadzący Wspólnotę Dzieci Bożych, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, katecheta, lektor, prowadzący kanał Apostoł Końca Czasów na YouTube.
22 października, 2020

„Już sama czysta myśl jest zaczątkiem słowa prawdy, a ono początkiem wypełniającego się czynu, o ile jest to zgodne z Wolą Bożą” – Norbert Sylwester Izydor Polak

Narodowy Bank Polski: Nie wolno odmawiać ludziom używania gotówki, to niesprawiedliwe

1 min read
NBP przestrzega przed łamaniem prawa. Niektóre instytucje odmawiają przedsiębiorcom zapłaty gotówką poza uzasadnionymi przez prawo przypadkami.

NBP przestrzega przed łamaniem prawa. Niektóre instytucje odmawiają przedsiębiorcom zapłaty gotówką poza uzasadnionymi przez prawo przypadkami.

Narodowy Bank Polski napawa troską sytuacja osób, które w obecnym czasie mogą mieć problem nawet z pozyskaniem podstawowych produktów. Chodzi o osoby, które nie posiadają rachunku bankowego ani nie posługują się sprzętem do obsługiwania transakcji bezgotówkowych.

Poza tym gotówka jest środkiem zabezpieczającym przed sytuacjami kryzysowymi w postaci awarii infrastruktury do obsługi płatności bezgotówkowych.

Wyjątkami mogą być sprzedaż internetowa i bezosobowa obsługa klienta.

Źródło: wGospodarce.pl

Leave a Reply