Łucznik Izydor


Szef honorowy portalu Isidorium. Kontakt: blog.lucznika.izydora@gmail.com.

Norbert Sylwester Izydor Polak


Norbert Sylwester Izydor Polak: redaktor naczelny portalu Isidorium, współpracownik Niedzieli Małopolskiej, publicysta, poeta, szef Ligi Isidorium.

Karol Dzięglewski


Współprowadzący podstronę Adhuc confitebor illi, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, współpracownik Łucznik News.

Michał Brydziński


Informatyk odpowiedzialny za motyw i działanie strony. Twórca bloga Scriptura et Traditio.

Hubert Grzywa


Szef Krucjaty Huberta na Telegramie, kilkunastoletni krzyżowiec internetu.

Katarzyna Uroda


Wolontariuszka Fundacji Pro-prawo do życia, ekspert ds. pro-life Radia Chrystusa Króla z Chicago.

Michał Barczak


Utalentowany retor, współpracownik Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, znawca teologii, filozofii, historii, literatury; poeta i kompozytor.

Grzegorz Ziobro


Prowadzący Wspólnotę Dzieci Bożych, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, katecheta, lektor, prowadzący kanał Apostoł Końca Czasów na YouTube.
22 października, 2020

„Już sama czysta myśl jest zaczątkiem słowa prawdy, a ono początkiem wypełniającego się czynu, o ile jest to zgodne z Wolą Bożą” – Norbert Sylwester Izydor Polak

Witold Gadowski: Zakazano organizowania nawet wirtualnych spotkań religijnych

1 min read
Wolność jest niszczona, władza zakazuje życia religijnego, a zagraniczni dziennikarze nie są obsługiwani w sklepach – tak wygląda sytuacja w Chinach.

Wolność jest niszczona, władza zakazuje życia religijnego, a zagraniczni dziennikarze nie są obsługiwani w sklepach – tak wygląda sytuacja w Chinach.

Witold Gadowski ujawnił, jak wygląda sytuacja w Chińskiej Republice Ludowej na podstawie wiadomości przekazywanych od swoich informatorów.

– Chińczycy zamknęli granice, pozbyli się niewygodnych świadków. Nie wpuszczają nikogo. Wyjechali influencerzy, blogerzy, dziennikarze, którzy mogli jako tako relacjonować sytuację, która tam panuje. Tymczasem w Chinach trwa pandemia. Dane, które są podawane przez reżim są niewiarygodne. Zakazane są spotkania religijne nawet online. Na takim serwisie społecznościowym Wēixìn, to jest taki komunikator chiński, bardzo popularny, w ostatnim czasie doszło do interwencji służb bezpieczeństwa Chin, został zamknięty pastor i uczestnicy takiego spotkania religijnego online. Te spotkania są zakazane w Chinach. Dlaczego? Nie wiadomo. Jest czystka religijna, jest poddanie społeczeństwa ogromnemu nadzorowi i wielkie wzmocnienie wpływów władzy. Zaczynają się protesty przeciwko obcokrajowcowm, obcokrajowców często nie wpuszcza się już do sklepów – mówił znany dziennikarz i reportażysta.

Źródło: WitoldGadowskiTV – kanał na Youtube

Leave a Reply