Łucznik Izydor


Szef honorowy portalu Isidorium. Kontakt: blog.lucznika.izydora@gmail.com.

Norbert Sylwester Izydor Polak


Norbert Sylwester Izydor Polak: redaktor naczelny portalu Isidorium, współpracownik Niedzieli Małopolskiej, publicysta, poeta, szef Ligi Isidorium.

Karol Dzięglewski


Współprowadzący podstronę Adhuc confitebor illi, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, współpracownik Łucznik News.

Michał Brydziński


Informatyk odpowiedzialny za motyw i działanie strony. Twórca bloga Scriptura et Traditio.

Hubert Grzywa


Szef Krucjaty Huberta na Telegramie, kilkunastoletni krzyżowiec internetu.

Katarzyna Uroda


Wolontariuszka Fundacji Pro-prawo do życia, ekspert ds. pro-life Radia Chrystusa Króla z Chicago.

Michał Barczak


Utalentowany retor, współpracownik Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, znawca teologii, filozofii, historii, literatury; poeta i kompozytor.

Grzegorz Ziobro


Prowadzący Wspólnotę Dzieci Bożych, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, katecheta, lektor, prowadzący kanał Apostoł Końca Czasów na YouTube.
25 października, 2020

„Już sama czysta myśl jest zaczątkiem słowa prawdy, a ono początkiem wypełniającego się czynu, o ile jest to zgodne z Wolą Bożą” – Norbert Sylwester Izydor Polak

Po ataku Hakerskim Isidorium utworzyło placówkę alternatywną

2 min read
Kilka minut po północy z soboty na niedzielę, 8/9 sierpnia, Isidorium.com doznało uderzenia atakiem hakerskim. Za dnia ostatnimi artykułami były tematy koronawirusa i ,,Life Wins'' wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Mike'a Pence'a - w pierwszym przypadku rozważaliśmy różne możliwości, w tym i te alternatywne, nie tylko podług oficjalnej linii, a w drugim przypadku byliśmy drugim jedynym portalem w Polsce, który napisał o tej sprawie. Czy te materiały były przyczyną ataku, czy coś jeszcze? Wyświetleń portalu mieliśmy w ostatnim czasie nadzwyczaj dużo i ciągle rosnąco.

Kilka minut po północy z soboty na niedzielę, 8/9 sierpnia, Isidorium.com doznało uderzenia atakiem hakerskim. Za dnia ostatnimi artykułami były tematy koronawirusa i ,,Life Wins” wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Mike’a Pence’a – w pierwszym przypadku rozważaliśmy różne możliwości, w tym i te alternatywne, nie tylko podług oficjalnej linii, a w drugim przypadku byliśmy drugim jedynym portalem w Polsce, który napisał o tej sprawie. Czy te materiały były przyczyną ataku, czy coś jeszcze? Wyświetleń portalu mieliśmy w ostatnim czasie nadzwyczaj dużo i ciągle rosnąco.

Pierwsza baza została zniszczona, do drugiej nie mamy dostępu, gdyż nie możemy skontaktować się z pomocą techniczną. Tych kilkaset czy może nawet tysiące materiałów najprawdopodobniej już nie odzyskamy – ponad pół Roku Pańskiego pracy. Programista stwierdził, że ponoć był to bardzo dobry haker.

Co do ,,Life Wins” – jest to akcja w ramach kampanii wyborczej Pence’a, który odwiedza miejsca, gdzie chroni się niewiasty w stanie błogosławionym i napisaliśmy, że jest ich już w USA więcej niż klinik aborcyjnych.

Przedstawiamy Państwu zatem placówkę alternatywną, czyli Isidorium2.wordpress.com Długo zastanawialiśmy się, czy jest sens wracać, czy poświęcić się ukrytej walce z tymi, którzy wymierzyli nam ten cios. Zdecydowaliśmy jednak, że musimy stać na straży, choćby już nie w zamku, a jeno w grodzie, otoczonym nie murami, a jeno palisadami, powiewającą nie już krótką i efektywną domeną, lecz dłuższą, nie mającą już tak świetnego wyglądu, atoli taki, który będziemy starali się urozmaicać czym tylko można, by cieszyć Państwa dusze, umysły i oczy zarazem.

Utworzymy wkrótce także kącik, w którym będziemy zdawali relację z kolejno wykonywanych zadań odbudowy. Na razie nie mamy takich możliwości technicznych, by były wszystkie aplikacje, jakie wcześniej u nas były dostępne, lecz jeśli ktoś jest programistą i chciałby nam pomóc, to zapraszamy do współpracy.

Atakującym w sercu przebaczamy, lecz poniosą sprawiedliwą karę. Prosimy tylko Świętego Michała Archanioła, by ich miłosiernie trzepnął, aby się nawrócili.

Dziękujemy Państwu za Waszą aktywność. Salve Maria!

Leave a Reply