Łucznik Izydor


Szef honorowy portalu Isidorium. Kontakt: blog.lucznika.izydora@gmail.com.

Norbert Sylwester Izydor Polak


Norbert Sylwester Izydor Polak: redaktor naczelny portalu Isidorium, współpracownik Niedzieli Małopolskiej, publicysta, poeta, szef Ligi Isidorium.

Karol Dzięglewski


Współprowadzący podstronę Adhuc confitebor illi, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, współpracownik Łucznik News.

Michał Brydziński


Informatyk odpowiedzialny za motyw i działanie strony. Twórca bloga Scriptura et Traditio.

Hubert Grzywa


Szef Krucjaty Huberta na Telegramie, kilkunastoletni krzyżowiec internetu.

Katarzyna Uroda


Wolontariuszka Fundacji Pro-prawo do życia, ekspert ds. pro-life Radia Chrystusa Króla z Chicago.

Michał Barczak


Utalentowany retor, współpracownik Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, znawca teologii, filozofii, historii, literatury; poeta i kompozytor.

Grzegorz Ziobro


Prowadzący Wspólnotę Dzieci Bożych, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, katecheta, lektor, prowadzący kanał Apostoł Końca Czasów na YouTube.
22 października, 2020

„Już sama czysta myśl jest zaczątkiem słowa prawdy, a ono początkiem wypełniającego się czynu, o ile jest to zgodne z Wolą Bożą” – Norbert Sylwester Izydor Polak

Godzina prawdy

2 min read
Św. Jan wskazuje, że już, właśnie teraz, jest ostatnia godzina. Zbliża się Antychryst, który pragnie zawładnąć całym światem. Potrzeba, aby każdy z nas był przygotowany na jego przyjście i nie dał się zwieść. Czy jednak jesteśmy na to gotowi, co nas w przyszłości czeka?

„Dzieci, jest już ostatnia godzina, i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi, bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów; stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina. Wyszli oni z nas, lecz nie byli z nas; bo gdyby byli naszego ducha, pozostaliby z nami; a to stało się po to, aby wyszło na jaw, że nie wszyscy są naszego ducha”. (1 J 2, 18-19).

Św. Jan wskazuje, że już, właśnie teraz, jest ostatnia godzina. Zbliża się Antychryst, który pragnie zawładnąć całym światem. Potrzeba, aby każdy z nas był przygotowany na jego przyjście i nie dał się zwieść. Czy jednak jesteśmy na to gotowi, co nas w przyszłości czeka? Czy mamy na tyle mocną wiarę, by zaufać Jezusowi Chrystusowi oraz Jego Matce i pozwolić się im prowadzić w tych trudnych czasach? By nie dać się zwieść, trzeba nie tyle poznać taktykę przeciwnika, ale poznać własną wiarę. Jest wiele różnych przekazów i orędzi, które są zarówno prawdziwe, jak i fałszywe. Kiedy człowiek zna Chrystusa, zna Ewangelię, ma pewien obraz Historii Kościoła i Polski, będzie trwał w prawdzie, Bożej Prawdzie.

Zapraszam na swój fanpage, gdzie poznasz wiele interesujących rzeczy, które umocnią twoją wiarę i pomogą przetrwać ten niełatwy okres czasów ostatecznych, apokaliptycznych:

https://www.facebook.com/Aposto%C5%82-Ko%C5%84ca-Czas%C3%B3w-117052610151207/

Zdjęcie: https://forumdlazycia.files.wordpress.com/2019/03/f519027d-588d-47d4-874d-7c24bacd4aac.png-aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png?w=640&h=356

Leave a Reply