Łucznik Izydor


Szef honorowy portalu Isidorium. Kontakt: blog.lucznika.izydora@gmail.com.

Norbert Sylwester Izydor Polak


Norbert Sylwester Izydor Polak: redaktor naczelny portalu Isidorium, współpracownik Niedzieli Małopolskiej, publicysta, poeta, szef Ligi Isidorium.

Karol Dzięglewski


Współprowadzący podstronę Adhuc confitebor illi, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, współpracownik Łucznik News.

Michał Brydziński


Informatyk odpowiedzialny za motyw i działanie strony. Twórca bloga Scriptura et Traditio.

Hubert Grzywa


Szef Krucjaty Huberta na Telegramie, kilkunastoletni krzyżowiec internetu.

Katarzyna Uroda


Wolontariuszka Fundacji Pro-prawo do życia, ekspert ds. pro-life Radia Chrystusa Króla z Chicago.

Michał Barczak


Utalentowany retor, współpracownik Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, znawca teologii, filozofii, historii, literatury; poeta i kompozytor.

Grzegorz Ziobro


Prowadzący Wspólnotę Dzieci Bożych, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, katecheta, lektor, prowadzący kanał Apostoł Końca Czasów na YouTube.
22 października, 2020

„Już sama czysta myśl jest zaczątkiem słowa prawdy, a ono początkiem wypełniającego się czynu, o ile jest to zgodne z Wolą Bożą” – Norbert Sylwester Izydor Polak

Zabójca Tommiego Lindha uniknie deportacji

1 min read
Imigrant chciał zgwałcić 16-latkę i zamordował młodzieńca. Szwecja nawet nie ukarze sprawcy.

Imigrant chciał zgwałcić 16-latkę i zamordował młodzieńca. Szwecja nawet nie ukarze sprawcy.

19-letni Tommie Lindh zginął w niedzielę 11 maja, gdy bronił 16-letnią dziewczynę, swoją przyjaciółkę przed gwałtem ze strony 22-letniego Saudyjczyka. Niestety napastnik uzbrojony był w nóż (rodowici Szwedzi nie mogą nosić broni, co jednak nie dotyczy imigrantów) i w wyniku walki młody człowiek wkrótce zmarł. Nie jest wspominany w mediach głównego nurtu, gdyż multikulturowej Szwecji nie zależy na pamięci o człowieku, który miał przekonania nacjonalistyczne i antyimigranckie. Tommie został natomiast upamiętniony przez środowiska reakcyjne i nacjonalistyczne, w tym z Polski. Prócz tego, że władze Szwecji nie zamierzają oficjalnie potępić morderstwa, sprawca jako imigrant nie dostanie żadnej kary (!). Jest to jednocześnie zachęta do dalszego niszczenia zdemoralizowanej Szwecji, gdzie karane jest palenie Koranu, a legalne są dzikie ekscesy Antify, BLM czy po prostu imigranckich awanturników. Aby ratować stary nordycki naród, warto byłoby zastanowić się nad ideą unii Polsko-szwedzkiej, o czym mówił niegdyś Zygmunt III Waza…

Źródło: Nacjonalista.pl, pantarhei.pl, Narodowcy.net, onr.com, Kresy.pl, autonom.pl

Leave a Reply