Łucznik Izydor


Szef honorowy portalu Isidorium. Kontakt: blog.lucznika.izydora@gmail.com.

Norbert Sylwester Izydor Polak


Norbert Sylwester Izydor Polak: redaktor naczelny portalu Isidorium, współpracownik Niedzieli Małopolskiej, publicysta, poeta, szef Ligi Isidorium.

Karol Dzięglewski


Współprowadzący podstronę Adhuc confitebor illi, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, współpracownik Łucznik News.

Michał Brydziński


Informatyk odpowiedzialny za motyw i działanie strony. Twórca bloga Scriptura et Traditio.

Hubert Grzywa


Szef Krucjaty Huberta na Telegramie, kilkunastoletni krzyżowiec internetu.

Katarzyna Uroda


Wolontariuszka Fundacji Pro-prawo do życia, ekspert ds. pro-life Radia Chrystusa Króla z Chicago.

Michał Barczak


Utalentowany retor, współpracownik Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, znawca teologii, filozofii, historii, literatury; poeta i kompozytor.

Grzegorz Ziobro


Prowadzący Wspólnotę Dzieci Bożych, redaktor Radia Chrystusa Króla z Chicago, publicysta portalu Isidorium, katecheta, lektor, prowadzący kanał Apostoł Końca Czasów na YouTube.
22 października, 2020

„Już sama czysta myśl jest zaczątkiem słowa prawdy, a ono początkiem wypełniającego się czynu, o ile jest to zgodne z Wolą Bożą” – Norbert Sylwester Izydor Polak

Łucznik News: ,,Daj wiarę!” – nowy program na żywo

1 min read
Już dzisiaj o 19:00 startujemy z nowym programem nadawanym na żywo. W rolę ,,advocatus diaboli'' wcieli się Norbert Sylwester Izydor Polak, a jego rywalem na areopagu będzie Karol Dzięgielewski.

Już dzisiaj o 19:00 startujemy z nowym programem nadawanym na żywo. W rolę ,,advocatus diaboli” wcieli się Norbert Sylwester Izydor Polak, a jego rywalem na areopagu będzie Karol Dzięgielewski.

Idea programu polega na poruszaniu trudnych kwestii dotyczących życia i wiary. Zobaczymy, kto sprosta Norbertowi, który uwielbia się bawić w sabotażystę i ma niemal sadystyczną satysfakcję z zaginania ludzi trudnymi pytaniami. Czy Karol, niezwykle pomysłowy nastolatek sprosta konkretom, jakimi, niczym snajper, nieraz operuje Norbert Sylwester Izydor?

Transmisja na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCdF0Ezr2sRNYav07sZyvH8w/featured?view_as=subscriber

Tuż przed zaktualizujmy ten post i podamy bezpośredni link:

Leave a Reply